ACTIVE AKCJA – zapraszamy do aktywności ruchowej w 2020!

 

Drodzy Pacjenci,

Jeżeli uważacie Państwo, że Państwa aktywność ruchowa jest niewystarczająca i potrzebujecie Państwo dodatkowej motywacji do spełnienia swoich postanowień noworocznych, zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie naukowym „Active Akcja”. Celem projektu jest zbadanie uwarunkowań aktywności fizycznej i zachowań siedzących wśród młodzieży od 12 roku życia oraz osób dorosłych i seniorów.

Udział w projekcie polega na uczestnictwie w 6 spotkaniach z psychologiem, podczas których prowadzona będzie edukacja z zakresu aktywności fizycznej oraz dokonywane będą pomiary składu ciała i codziennej aktywności fizycznej.

Za udział w projekcie każdy z Państwa otrzyma:

  • materiały edukacyjne
  • porady dotyczące aktywności fizycznej i zachowań siedzących
  • wyniki analizy składu ciała (masa ciała, poziom tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie)
  • wyniki pomiaru codziennej aktywności fizycznej (ilość spalonych kalorii, procent czasu spędzony na siedzeniu i różnych poziomach aktywności).
  • drobny upominek po każdym spotkaniu

Projekt realizowany jest pod kierunkiem prof. dr hab. Aleksandry Łuszczyńskiej, eksperta w dziedzinie psychologii zdrowia. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny a uzyskane dane posłużą wyłącznie do celów naukowych.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy skontaktować się z mgr Aleksandrą Korzeniewską, psychologiem i wykonawcą projektu Active-Akcja.

telefon kontaktowy: 603 505 959

email: akorzeniewska2@st.swps.edu.pl