Program Domowa Opieka Medyczna – PulsoCare

Szanowni Państwo!
Z radością informujemy o wdrożeniu nowego programu Domowej Opieki Medycznej dla wszystkich pacjentów chorujących na COVID-19, a szczególnie tych, którzy znajdują się w grupie ryzyka cięższego przebiegu choroby. Program będzie wykorzystywał pulsoksymetr jako narzędzie diagnostyczne i aplikację PulsoCare do przekazywania i monitoringu danych.
Pacjenci, którzy ukończyli 55 rok życia automatycznie są kwalifikowani do programu. Młodsi mogą zgłosić się za pomocą formularza lub poprzez lekarza. U zgłoszonych pacjentów zostanie wprowadzony zdalny monitoring parametrów, w tym poziomu saturacji, czyli nasycenia krwi tętniczej tlenem, tętna, temperatury oraz objawów chorobowych. Wprowadzenie bieżącego nadzoru nad pacjentami pozostającymi w izolacji domowej jest konieczne ze względu na wysoki poziom stwierdzanych zakażeń. Taki nadzór będzie sprawowany w sposób ciągły przez Centrum Kontaktu powołane przez Ministerstwo Zdrowia.
Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Jeśli chorujesz na COVID-19, zapytaj lekarza o możliwość wzięcia udziału w programie.
Pozdrawiamy
Zespół AD-MED